Ukázka modeláže nehtů pomocí produktů z našeho eshopu

Vážené zákaznice, vážení zákazníci,

dnes jsme pro Vás založili tento blog, v němž budeme pravidelně psát o různých novinkách ze sortimentu našeho eshopu či z našeho kosmetického a nehtového studia v Mostě. Těšit se můžete na zajímavé informace ze světa kosmetiky a nehtového designu. Samozřejmě nebudou chybět tipy na exkluzivní produkty k nákupu, slevové akce, odborné články na různá témata a hlavně fotografie z naší práce.

20171023_141017

V prvním článku jsme se rozhodli Vám více představit náš kosmetický salon JHAteliér sídlící v Mostě, který stojí i za tímto e-shopem. Díky každodenní praxi s produkty, které zde prodáváme, Vám můžeme nabídnout to nejlepší, co při péči o Vaše nehty potřebujete i doma. A nejlépe se s prací našeho studia seznámíte přes ukázku modeláže nehtů, kterou můžete zhlédnout na konci tohoto článku!

 

O JH Ateliéru, kosmetickém a nehtovém studiu jany hlaváčkové

V oborech nehtového designu, manikúry a pedikúry působíme již od roku 2002. Neustále se ve své práci zdokonalujeme a sledujeme pro Vás nejnovější trendy v péči o ruce a nehty. Jen díky tomu dokážeme vybrat opravdu kvalitní a profesionální produkty nehtové modeláže a kosmetiky. Nabízíme produkty velmi kvalitních značek Tasha, a MKProfinails, které jsou špičkou ve svém oboru. Při péči o nehty je důležité zaměřit se na několik faktorů: na kvalitu nehtů, která je nám často geneticky dána, na práci, kterou vykonáváme, a také na naše přání a požadavky, jak by měly nehty vypadat a co se nám líbí. Naši nabídku v eshopu i podle těchto faktorů koncipujeme.

Každou objednávku, kterou provedete v tomto eshopu, řešíme v profesionálním zázemí našeho ateliéru. Vždy se snažíme vyřídit všechny objednávky k naprosté spokojenosti všech zákazníků. Budeme rádi, pokud se k nám budou vracet všichni, kteří mají zájem o špičkové produkty jako jsou laky na nehty, odlakovače, razítka, pilníky a další výbavu pro krásné nehty.

Více o službách našeho nehtového studia se dozvíte zde.

 

Ukázka modeláže nehtů z našeho ateliéru

Některé z následujících ukázek nehtového designu si lze při troše šikovnosti
a
při výběru správných produktů z našeho eshopu vykouzlit i doma.
Pro tyto modeláže jsme využili špičkové produkty značky Tasha a MK Profinails, které v našem eshopu prodáváme.

 

Ukázka naší nejnovější práce: