Prohřejte a vyživte své ruce parafínovým zábalem na ruce, v náročném zimním období to potřebují

Máte v zimě problém se stále studenýma a vyčerpanýma rukama? Pak můžete vyzkoušet parafínový zábal, který ruce příjemně prokrvuje a vyživuje. Parafínové zábaly jsou stále populárnější především v chladném zimním počasí, ale lze je využívat celoročně.

ruce-v-zime

Parafín je speciální vosk z ropy obohacený o vitamíny. V kosmetice se používá především na teplé zábaly rukou i nohou, ale lze jej využít i na pleť. V naší nabídce máme vysoce jemné parafíny s vynikající kombinací přírodních olejů a rostlinných složek.

V čem jsou parafínové zábaly prospěšné?

  • Tepelné parafínové zábaly mají hydratační, vyživující a omlazující účinky
  • Zábaly ruce nejen prohřejí, ale pomáhají i k jejich lepšímu prokrvení
  • Příjemné aroma
  • Snadná aplikace

Co budete k parafínovým zábalům potřebovat?

Parafínový zábal si můžete nechat udělat v jakémkoliv lepším kosmetickém salonu, ale se správnou výbavou si jej můžete udělat i kdykoliv z klidu domova. Potřebujete na to parafínovou vaničku a parafínový vosk.

Parafínová vanička ITALWAX 2300 ml – dostupný přístroj pro parafínové zábaly

italwax

Nabízíme za skvělou cenu tuto vaničku až na 3 kg parafínu, která je mezi našimi zákaznicemi velmi oblíbená, především kvůli jednoduchosti přípravy a ovládání.

Jak na přípravu parafínového zábalu ve vaničce?

Stačí jen umístit vaničku na rovný povrch a zapojit kabel do zásuvky. Do horní části vaničky je poté potřeba vložit parafínový vosk rozlámaný na kousky (doporučujeme si vybrat z naší bohaté nabídky voňavých parafínů od stejné značky ITALWAX). Poté otočit kontrolku z OFF do polohy ON.

Jak parafínový zábal aplikovat?

Sundejte z rukou veškeré šperky, vložte ruce do lázně aby byly pokryty silnou vrstvou parafínu. Po nanesení vrstvy parafínu jej nechte vychladnout asi 20 minut. Po 20 minutách odstraňte parafín z rukou.

Vaše ruce budou vypadat skvěle, budou jemnější a vláčnější. Nezapomeňte přístroj opět vypnout pomocí tlačítka OFF.

Široká nabídka voňavých parafínových vosků

Kromě vaničky pak budete samozřejmě potřebovat i samotný vosk - zde Vám také můžeme nabídnout špičkovou kvalitu v podobě vosků ITALWAX o různých vůních. Můžete si vybrat broskev, citron, oliva, natural a spoustu dalších vůní...

parafin